Bildiğiniz Esnafları Bize Bildirin

esnaf_dostu_proje_banner

Merhaba =)

Kısa bir süre sonra mobil uygulamasını çıkarmayı planladığımız Esnaf Dostum projemiz için senin desteğine ihtiyacımız var.

Bildiğin gibi Esnaf Dostum projemizde 15 senenin üzerinde, mahallenin rengi, değeri olan esnaflarımızı daha çok insan bilsin ve onlar orada olmaya devam etsin diye bir çalışma başlatmıştık. Bu çalışmayı gerçek anlamda hayata geçirebilmek için hatrı sayılır miktarda esnaf bilgisini toplamamız gerekiyor ki uygulamamız dolu dolu çıksın =)

Eğer sen de mahallende sık sık geziyorsan daha önce ”Ben ne yapabilirim?” bölümünde paylaştığımız excel formatındaki dökümandaki bilgileri toplayıp bize maille ulaştırabilirsin.

Ama eğer “benim pek zamanım olmuyor ama bu değerli esnafın nerede olduğunu ve kimler olduğunu biliyorum” diyorsan bu bilgileri bizimle kolayca paylaşabilmen için küçük bir form yaptık. Bu formdaki kırmızı yerleri doldursan yeter ama ne kadar çok bilgi o kadar güzel olur =)

Esnafın adını, dükkanın ismini ve bildiğin diğer özelliklerini bize bu form aracılığı ile ulaştırabilirsen, verdiğin bilgileri envanterimize eklemek için hemen harekete geçeceğiz.

Hadi sen de oturduğun yerden “bişi” yapmak istiyorsan hemen aşağıdaki butona tıkla ve formu doldurmaya başla. Ne kadar çok form o kadar çok esnaf demek. Şimdiden çok teşekkürler =)

Forma Git