Neler Oluyor Burada?…

1- Çok yakında Esnaf Dostum’daki tüm esnaflar bir uygulama altına ve websayfalarında yerini buluyor. Birlikte çalıştığımız, heyecanımıza ortak olan nadide markayı yakında açıklıyoruz . Ve sonrasında herkes her an değerli esnaflara daha rahat ulaşabilecek ve kendisi ekleyebilecek. Ve yine çok yakında güzel bir kampanya ile her ay 1 semte gideceğiz, detaylarını şimdi vermeyelim. 

2- İşimi Anlatmam Lazım’da sitemiz yakında 10 video ile açılıyor. Üniversitelerle işbirliği yapabilir miyiz onun peşindeyiz.

3- İstanbul Hepimizin bizi çok heyecanlandırıyor. Burada çok güzel gelişmeler var. Ulaşım haritası, mekanların engellilere uygun/değil işaretlenmesi vs. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde geldiğimiz noktayı bir organizasyonla herkesle paylaşıyoruz.

4- Farkındalık kartlarımızın 150.000 adedini Markafoni güzel kutularla heryere ulaştırdıkça harika mesajlar alıyoruz. Kalan 350.000 adet için 10 güne çok güzel haberlerimiz var. 

5- İşten sonra tiyatro devam ediyor. Sıklığını 15 günde 1’e çekiyoruz ve insertlerimizi oralarda konumlamak daha fazla işbirliği yapmak için iş üzerindeyiz.

6- Yüzyüze daha çok görüşelim diye 15 günde 1 pazartesi öğlenleri farklı yerlerde toplanıyoruz. Yakında daha fazla insan işin içine girebilsin diye sitemize küçük bişi kondurucaz =)

7- Ve yeni heyecanımız ‘2.500 öğretmen, 100.000 gözü parlayan çocuk’ projemizle ilgili yakında çalışmaya başlıyoruz.

Çok gizemli anlatmış olabiliriz ama işler, sayenizde çok güzel, daha da güzel olacak.