İşten Sonra Tiyatro

isten_sonra_tiyatro_proje_bannerBiz beyaz yakalıların ortak paydalarındandır öğlenleri kahve akşamları bi drink. Sosyal aktiviteler, spor koşuşturmaları, hafta başı başlanan diyetler. AfterWork Party’ler birçok insanı bir araya getirir, eğlencelidir. Ve iş hayatındaki başarı aslında iş sonrası birlikte yapılan şeylerdir. Takımı takım yapar. En baba takım aktivitelerinden daha faydalıdır.

Dünyamızı değiştiren ortak paydalarımızda da dolaşmak vardır, farklı yerler görmek, farklı kültürleri yaşamak da. Ve tabiki hayal dünyamızı dünyamızı aydınlatan tiyatro.

Tüm bu ortak paydalardan doğdu Kültür/Sanat ekibimiz. Sokakları dolaşıyorlar, müzelere girip kitap okuyorlar kaldırımlarda. Ve en son iş çıkışı yapılacak en güzel iş dedik tiyatroya, adına da ‘İşten sonra Tiyatro’ dedik. Her ay en az bir kere destek bekleyen ama iyi işler çıkaran tiyatrolara birlikte gidelim dedik. Hem tiyatrolarımıza destek hem bizim dünyalarımıza genişleme olsun diye gidelim dedik. Bir türlü fırsat yaratamadığımız tiyatrolar bizi bekliyor, işten sonra, sen de gelir misin bundan sonra ?